Apie mus

Mes sukūrėme šią svetainę ir pradėjome šį darbą, nes tikime, jog buhalterinė apskaita neturi būti naštą šio tipo organizacijoms. Mes patys dalyvavome ne vienos organizacijos veikloje ir tiesiogiai susidūrėme, kaip sunku, nepatogu ir neretai brangu padoriai „susitvarkyti" buhalterinius klausimus. Patys ieškojome pažįstamų finansininkų, kurie apsiimtų mums pataryti tokią paslaugą. Patys bendravome su įprastinėmis buhalterines paslaugas teikiančiomis bendrovėmis, kurios nedegė noru „prasidėti" su asociacijos apskaita bei siūlė akivaizdžiai per brangias paslaugas...


PaprastaApskaita.lt - paprastas ir specialius poreikius atitinkantis buhalterinės apskaitos sprendimas įvairių formų ir tikslų vedamoms bendrijos bei asociacijos.


Mes tikime, kad tik darbas su profesionalais bei organizacijos noras bendradarbiauti, keistis bei tobulėti gali užtikrinti optimalų rezultatą.

UAB „Integre" yra patikima, ilgai rinkoje veikianti ir jau daugelio klientų pasitikėjimą pelniusi bendrovė, kurios darbuotojai yra savo srities profesionalai padėsiantys Jūsų organizacijai efektyviai tvarkytis visus buhalterinės apskaitos klausimus.